Coaching

Prowadzenie własnego biznesu wymaga wiedzy, doświadczenia, szerokich kompetencji, a przede wszystkim przedsiębiorczości i determinacji przedsiębiorcy w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Jest wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych, które mogą nam sprzyjać lub stanowić barierę rozwoju firmy. Oferta usług menedżerskich została przygotowana z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy z różnych przyczyn napotkali na swej drodze przeszkody w swoim nastawieniu do prowadzonego biznesu lub wewnątrz swojej instytucji, które zahamowały ich rozwój.

W ramach usług menedżerskich zapewniamy naszym klientom wsparcie w zakresie prowadzonej przez nich działalności poprzez:
  • indywidualne sesje coachingowedostarczenie narzędzi umożliwiających efektywne zarządzanie czasem własnym oraz podległego personelu,
  • analiza zaangażowania personelu i kompetencji poszczególnych pracowników,
  • przygotowanie programu rozwoju pracowników,
  • podsumowanie okresowych działań i osiągnięć z personelem i partnerami,a także inne adekwatne do potrzeb danego biznesu.
Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu w celu poznania szczegółów oferty i doborze odpowiedniego wariantu współpracy.


Dane kontaktowe

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk

ul. Głogowska 30
40-661 Katowice
Email: sekretariat@kancelariaab.pl
Telefon: 660 943 424; (32) 253 60 07

Na skróty

Aktualności Biuletyn podatkowy Oferta Partnerzy Polityka prywtaności
Doradca Podatkowy
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Projekt i wykonanie BerMar multimedia