Doradztwo podatkowe

Profesjonalny doradca podatkowy to przede wszystkim:
  • gwarancja profesjonalnego prowadzenia spraw podatkowych Twojej firmy,
  • zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i możliwości skoncentrowania się na prowadzeniu przedsiębiorstwa bez troski o prawidłowość sporządzanych i składanych deklaracji, kontrole podatkowe czy wezwania do urzędu skarbowego,
  • wsparcie rozwoju Twojej firmy poprzez odpowiednie planowanie i optymalizację podatkową oraz konsultacje w zakresie ważnych decyzji finansowych, kluczowych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • kompleksowość usług (wsparcie także w sprawach celnych, dewizowych, kadrowych, płacowych, egzekucji administracyjnej i przy pozyskiwaniu funduszy unijnych).

Udzielenie pełnomocnictwa doradcy podatkowemu pozwala na reprezentowanie podatnika w kontaktach z organami podatkowymi, skarbowymi i w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Takie uprawnienia czynią go kimś więcej niż tylko księgowym. W krajach Unii Europejskiej stała współpraca z kancelarią podatkową – już od momentu założenia firmy – jest standardem, ponieważ pozwala uniknąć sporów z fiskusem i dotkliwych sankcji finansowych za nieprawidłowości podatkowe.

Doradca podatkowy to także nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy na swojej drodze - prywatnej lub zawodowej - napotkali na problemy natury podatkowej, przez co konieczne staje się zastępstwo i reprezentacja w sporach z urzędami takimi jak: Urząd Kontroli Skarbowej, Urząd Skarbowy, Urząd Celny, Izba Skarbowa, Izba Celna.

Dane kontaktowe

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk

ul. Głogowska 30
40-661 Katowice
Email: sekretariat@kancelariaab.pl
Telefon: 660 943 424; (32) 253 60 07

Na skróty

Aktualności Biuletyn podatkowy Oferta Partnerzy Polityka prywtaności
Doradca Podatkowy
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Projekt i wykonanie BerMar multimedia