Księgowość on-line

Poszerzenie oferty kancelarii o możliwośc wybrania modułu ksiegowości on-line jest efektem realizacji przez Kancelarię Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk projektu pn.: Kancelaria Prawa Podatkowego dr Agata Błaszczyk społecznie odpowiedzialna za swoje otoczenie (w ramach działania: „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)”, Umowa o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR nr 130/ SPPW/DPP/2014 SZWAJCARSKO-POLSKI PROGRAM WSPÓŁPRACY).

Dzięki udziałowi w projekcie powstał dedykowany specjalnie dla klientów naszej kancelarii Elektroniczny System Obsługi Klienta (ESOK), który zapewnia dostęp do indywidualnego Panelu Klienta, czyli specjalnie zabezpieczonej i zgodnej z wytycznymi GIODO strefy, dostępnej przy użyciu parsonalizowanych loginów i haseł.

Moduł pozwala m.in. na:
  • przeglądanie informacji dotyczących wzajemnych rozrachunków oraz informacji o wysokości podatków czy ZUS-ów;
  • możliwość bezpiecznej wymiany i przechowywania informacji (ze szczególnym naciskiem na dokumentację księgową i podatkową);
  • rejestracji faktur kosztowych i innych dokumentów niezbędnych do comiesięcznych rozliczeń;
  • elektroniczne przeglądanie swoich dokumentów księgowych, także archiwalnych;
  • program do fakturowania dla klientów, wyposażony w mechanizm wysyłki faktur drogą elektroniczną oraz prowadzeniem rejestru kontrahentów i usług/produktów;
  • dostęp do centralnej bazy wzorów i dokumentów (np. worów: not/faktur korygujących, list płac, raportów kasowych, KP/KW, rachunków do umów i wiele innych).
Co ważne, struktura systemu oparta jest o rozwiązania webowe i zapewnia dostęp do systemu poprzez stronę www.

Dane kontaktowe

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk

ul. Głogowska 30
40-661 Katowice
Email: sekretariat@kancelariaab.pl
Telefon: 660 943 424; (32) 253 60 07

Na skróty

Aktualności Biuletyn podatkowy Oferta Partnerzy Polityka prywtaności
Doradca Podatkowy
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Projekt i wykonanie BerMar multimedia